قوانین و مقررات و سیاست مرجوعی و عودت

قوانین و مقررات:

مهم : لطفا قبل از ایجاد حساب کاربری و استفاده از سایت نسبت به مطالعه دقیق قوانین و مقررات این سایت اقدام بفرمایید. توجه داشته باشید که انتخاب گزینه “”موافقم”” به منزله قبولی و پذیرش تمامی شرایط و ضوابط مندرج در سایت بوده و عدم اطلاع شما از آن قابل پذیرش نخواهد بود.

1.تعاریف

سامانه نرم افزاری اعم از سایت و اپلیکیشن جهت ارائه خدمات مدیریت هتلداری و آموزش تهیه شده است .

پنل کاربری : پنلی است که از طرف “سامانه دستیار هتل” در اختیار کاربران گرفته و از این طریق می توانند حسب مورد نسبت به اخذ یا ارائه خدمات اقدام نمایند.

کاربر عادی: کاربری که قصد استفاده از سایت بصورت رایگان را دارد .

کاربر شخصی حقیقی یا حقوقی است که از خدمات و اطلاعات دستیار هتل  استفاده میکند، کاربر می تواند دارای حساب کاربری در دستیار هتل باشد و یا حساب کاربری دردستیار هتل نداشته باشد و از امکانات حساب کاربری استفاده نکند.

صاحب اینماد آقای حمید وهاب زاده می باشد که صاحب امتیاز سایت دستیار هتل نیز هستند و کلیه خدمات سایت توسط ایشان و تیم ایشان ارائه می گردد .

2. شرایط عمومی

بازدید از وبسایت دستیار هتل بدون ایجاد حساب کاربری امکان پذیر و مجاز است ولی برای استفاده از خدمات های دیگر باید حساب کاربری ایجاد شود.

کاربران برای استفاده از خدمات این سامانه ابتدا می بایست نسبت به قبول قوانین و مقررات سایت از طریق انتخاب گزینه موافقم اقدام نمایند و تنها در صورت قبول قوانین و مقررات مجاز به ایجاد حساب کاربری مخصوص ( کاربر عادی / کاربر فروشگاه) و استفاده از خدمات ایمالز میباشند.

•  پس از ایجاد حساب کاربری  ایمیلی جهت فعال سازی حساب کاربری به ایمیل اعلامی وی ، ارسال می گردد. کاربر سه روز مهلت خواهد داشت تا ایمیل را تایید نماید. در غیر این صورت و پس از انقضای مهلت مذکور ، حساب کاربری وی غیر فعال می گردد. بدیهی است در صورت تایید ایمیل ، امکان فعال سازی مجدد حساب کاربری وجود دارد.

هرگونه سو استفاده از اسناد و مدارک بارگذاری شده توسط کاربران در سیستم پیگرد قانونی دارد و خدمات دهنده نسبت به حفظ محرمانگی اسناد فوق مسؤل است.

•  دستیار هتل در هر زمان می تواند حساب های کاربری کاربران را مسدود کند و در این خصوص ملزم به پاسخگویی نیست و کاربر در این خصوص هیچ گونه حقی برای اعتراض داخل سایت و یا از طریق مراجع قانونی را ندارد.

•  دستیار هتل در صورت مشاهده و یا احتمال وجود هر گونه تناقض اطلاعات و نام کاربری وارد شده با اطلاعات واقعی شخص ، می تواند اکانت کاربری کاربران را مسدود کند . برای تایید اطلاعات و اطمینان از صحت اطلاعات در بازه های زمانی مختلف نیز می تواند از کاربر درخواست ارسال اطلاعات تکمیلی داشته باشد.

3.پنل کاربری

شخص حقیق یا حقوقی می تواند نسبت به ایجاد حساب کاربری اقدام نماید.

پنل کابری مختص استفاده شخص ثبت نام کننده است در صورت ارائه نام کاربری و رمز عبور به سایرین، و در نتیجه بروز هر گونه اشکال، ایراد، سوءاستفاده، شخص کاربر مسئول خواهد بود.

مسئولیت حفظ و نگه داری از نام کاربری و رمز عبور با کاربران بوده و کاربران مکلف اند در صورت فراموشی، مفقود شدن یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، از طریق ارتباط با ایمیل ارتباطی سایت ” دستیار هتل”   را در جریان قرار دهند.

برای استفاده از خدمات ” دستیار هتل”  کاربر مذکور باید نام، نام خانوادگی و  شماره همراه خود را  در سامانه ثبت کند.

کاربر می‌پذیرد اطلاعات خواسته شده را به صورت صحیح و به‌ روز در سایت دستیار هتل وارد نماید.

کاربر متعهد می‌گردد که صرفا با شماره تلفن همراه متعلق به خود نسبت به ثبت نام در سامانه ایمالز اقدام نماید. در غیر این صورت در برابر صاحب امتیاز خط تلفن همراه، تماما مسئول بوده و ایمالز به محض آگاهی از این موضوع نسبت به لغو عضویت کاربر مذکور اقدام خواهد نمود.

هر کابر می تواند هم به عنوان کاربر عادی هم کاربر عضو در سامانه ایجاد نماید.

4. محصولات قابل خریداری

از آنجا که سایت دستیار هتل بعنوان مرجع دانش هتلداری فعالیت می کند و وظیفه گردآوری و ارائه اطلاعات دسته اول این صنعت را بعهده دارد و کاربران برای استفاده از مطالب تخصصی سایت “حق اشتراک زمانی “ بعنوان محصول خریداری می نمایند .

محصول خریداری شده بلافاصله بعد از تکمیل فرم و پرداخت وجه در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

محصولاتی که در آینده نیاز به ارسال داشته باشند توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و به آدرس اعلامی توسط کاربران ارسال خواهد شد .

روش پرداخت داخل سایت استفاده از درگاه الکترونیکی تعبیه شده در سایت می باشد .

 

 

5. شرایط استفاده و پشتیبانی محصولاتی

–  کاربر عادی عضو باید اطلاعات زیر را جهت ثبت نام وارد نماید : نام، نام خانوادگی، ایمیل، شماره موبایل، نام شرکت یا موسسه(در صورت وجود)

سامانه مسئولیتی در قبال عدم انجام تعهدات خود که در نتیجه مواردی خارج از اختیار سامانه نظیر وقوع بلایای طبیعی، شرایط غیرعادی، قطعی کلی شبکه اینترنت و دیتا، خرابی در هاستینگ، فیلترینگ و… باشد، نخواهد داشت.

-جهت دریافت پشتیبانی و هر گونه سوال کاربران می توانند از اطلاعات ارائه شده در صفحه تماس با ما استفاده نمایند .

 

 

6. شرایط استفاده کاربران عضو

. کاربران عضو با توجه به نوع عضویتی که تهیه کرده اند مجاز به استفاده از تمام  اطلاعات ارائه شده در سایت می باشند .

.کاربران می پذیرند که مالکیت معنوی کلیه مطالب منتشر شده در سایت دستیار هتل صرفا متعلق به دستیار هتل می باشد و هرگونه دخل و تصرف و انتشار آن به نام کاربری مجاز نمی باشد . کاربران متعهد می گردند بدون اجازه کتبی دستیار هتل اقدام به انتشار مطالب آن ننمایند و در صورت عدم رعایت مورد فوق و انتشار غیر مجاز ، مطابق با قوانین با ایشان برخورد صورت خواهد گرفت و کاربران ملزم به جبران خسارات احتمالی خواهند بود.

7. حریم خصوصی و اطلاعات محرمانه

دستیار هتل تمام تلاش خود را جهت حفظ امنیت اطلاعات کاربران بر عهده می گیرد و با به روز ترین فناوری ها، اقدام به حراست از داده ها می نماید.

اطلاعات اخذ شده از کاربران صرفا جهت بهبود ارائه خدمات، اختصاصی کردن تجربه کاربری، امتیاز دهی به کاربران، پیگیری مطالبات و عودت وجوه در صورت لزوم و هم چنین مکابته و ارتباط با کاربران مورد استفاده قرار می گیرد.

  لازم به اشاره است که دستیار هتل تمامی تلاش خود را جهت حراست از داده های کاربران انجام میدهد اما نظر به عدم امکان تضمین هک نشدن یا ربوده نشدن اطلاعات و داده های کاربران، دستیار هتل و شرکت مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.

دستیار هتل تعهد می کند داده های کاربران جز در مورد کارکرد همین سایت و سامانه برای مقاصد دیگر به کار نرود.

درسترسی های اخذ شده از کاربران داری حساب کاربری صرفا شامل اطلاعات هویتی و  شماره تماس و ایمیل کاربر می باشد.

8.نحوه پرداخت به کاربران و تسویه (در صورت وجود)

رسید پرداخت های کاربران از طریق الکترونیکی صادر و در پنل کاربرقابل مشاهده است.

کاربرمی پذیرد درصورت پرداخت ناموفق ازطریق درگاه بانکی، شخصا مسئول پیگری وجه کسر شده از سیستم بانکی مربوطه می باشد و از نظر دستیار هتل،  وجه مذکور پرداخت شده محسوب نمی گردد و دستیار هتل در این خصوص مسئولیتی ندارد.

9.شرایط عودت وجوه پرداخت شده

 در صورت عدم رضایت کاربران عضو از خدمات سایت دستیار هتل ، با توجه به اینکه عضوت ها بصورت دوره زمانی خریداری گردیده است . در صورت   درخواست کاربران مبلغ پرداختی از زمان عضویت باقیمانده بدون قید و شرط به ایشان عودت داده خواهد شد .

کاربران می توانند از صفحه ارتباط با ما درخواست لغو حساب کاربری را اعلام دارند و سایت دستیار هتل بلافاصله بعد از دریافت ، کلیه وجه دریافتی را به ایشان مسترد خواهد نمود .

 

10. سایر مقررات

در صورت تغییر قوانین و مقررات دستیار هتل  نسبت به اطلاع رسانی در خصوص آن و اخذ تاییده مجدد نسبت به اطلاع از تغییر قوانین از کابران اقدام می نماید. از تاریخ بارگزاری قوانین جدید در سایت که برای عموم افراد قابل مشاهده باشد، ادعای عدم اطلاع از قوانین قابل پذیرش نخواهد بود.

دستیار هتل در قبال عدم دسترسی منظم کاربر به وب سایت و عدم بررسی اعلان ها از سوی کاربران مسئولیتی نخواهد داشت.

دستیار هتل دسترسی مداوم و بی وقفه به سامانه را تضمین نمی نماید.

هرگونه اقدامی از سوی کاربرکه منجر به ورود خسارت به شهرت، اعتبار و دارایی‌های دستیار هتل  شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی خواهد شد . دستیار هتل این حق را برای خود محفوظ می‌داند که حساب کاربر را مسدود کند و در صورت نیاز، علیه شخص مذکور اقدام قانونی انجام دهد و خسارت و حقوق قانونی خود را مطالبه کند.

انتقال مالیکت سامانه به هر نحو به دیگری، موجب لغو حساب های کاربری کاربران نخواهد شد و کاربران همچنان امکان بهره مندی از خدمات سامانه را دارند.

تمامی مالکیت نرم افزار آتی و سایت دستیار هتل متعلق به حمید وهاب زاده بوده و کاربران صرفا حق استفاده از سامانه را در محدوده تعیین شده دارند و هیچ گاه، هیچ نوع حق  مالکیت و سایر موارد به کاربران تعلق ندارد.

کاربران می پذیرند سامانه جهت اطلاع رسانی ها، خبر رسانی در خصوص رویدادها و تخفیف های ویژه، ایمیل یا پیامک و یا پوش ناتیفیکشن به کاربران ارسال نماید.

کاربر مجاز نیست با استفاده از روش‌های Framing یا Mirroring یا روش‌های دیگر نسخۀ دیگری از خدمات دستیار هتل  را روی سرورهای دیگر ارائه کنند.همچنین کاربرمجازنیست در سایت دستیار هتل یا در روش ارائۀ خدمات تغییر یا اخلالی ایجاد کند.

کاربر حق ندارد نرم‌افزار یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری  (Indexing)، مطالعه یا هر گونه فعالیت داده‌کاوی روی سامانه دستیار هتل اجرا کند.

کلیه اقدامات کاربران در خصوص اقدام به دسترسی غیر مجاز و سایر فعالیت ها که مشمول قانون مجازات رایانه ای یا سایر مقررات کشور گردد، مورد پیگیری قضایی واقع می شود و کاربر متخلف می بایست علاوه بر تحمل مجازات های قانونی تعیین شده نسبت به جبران خسارات وارده به سامانه نیز اقدام نماید.

کلیه اختلافات مابین کلیه کاربران  و دستیار هتل بدواً به نحو  مسالمت‌آمیز توسط طرفین اختلاف یا نمایندگان آنان به وسیله انجام مذاکرات دوستانه حل و فصل می‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا