اخباررویدادها

UNWTO در خاورمیانه مسابقه استارتاپ زنان در فناوری را راه اندازی کرد

 سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) یک مسابقه استارتاپی جدید را برای حمایت از زنان کارآفرین و نوآوران فناوری گردشگری در سراسر خاورمیانه راه اندازی کرده است.

 

در Biban 2023، در بزرگترین کنفرانس SME عربستان سعودی، رقابت استارتاپ زنان در فناوری در خاورمیانه اعلام شد ، کار سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) را برای تبدیل گردشگری به ستونی برای توانمندسازی زنان بیشتر خواهد کرد. این ابتکار به نوآوران این فرصت را می دهد که برای افزایش ظرفیت و دیده شدن رقابت کنند. فینالیست های هر دسته به شبکه نوآوری UNWTO می پیوندند و به آنها امکان دسترسی به شبکه کشورهای عضو UNWTO، برنامه های مربیگری و فرصت های بورسیه UNWTO داده خواهد شد .

 

استارت‌آپ‌های گردشگری همچنین در پیشبرد توانمندسازی زنان در
خاورمیانه و جهان پیشرو هستند و UNWTO از حمایت از بهترین نوآوران و
کارآفرینان دیجیتال منطقه خوشحال است.

 

زوراب پولولیکاشویلی، دبیرکل سازمان جهانی گردشگری، می‌گوید: «استارت‌آپ‌های گردشگری این قدرت و چابکی را دارند که این بخش را در راستای اهداف توسعه پایدار متحول کنند. استارت‌آپ‌های گردشگری همچنین در پیشبرد توانمندسازی زنان، در خاورمیانه و جهان، و UNWTO پیشرو هستند. خوشحال است که از بهترین نوآوران و کارآفرینان دیجیتال منطقه حمایت می کند.”

چه کسی می تواند درخواست دهد؟

  • استارت‌آپ‌ها باید توسط زنان ساکن در یکی از کشورهای زیر هدایت، مالکیت یا مدیریت شوند: عربستان سعودی، امارات متحده عربی، مصر، قطر، عمان، بحرین، کویت، اردن، لبنان، سوریه، عراق، لیبی و یمن.
  • استارت‌آپ‌های مرحله ایده، مرحله اولیه یا سری A با حداقل محصول یا ایده قابل اجرا که آماده توسعه و تامین مالی است.
  • یک تیم تمام وقت، یک پایلوت آزمایش شده و طرح تجاری داشته باشید.
  • مقیاس پذیر با پتانسیل رشد بین المللی باشد.

استارت‌آپ‌ها باید حداقل به یکی از دسته‌های زیر تعلق داشته باشند:

  • تأثیر اجتماعی : برای استارت‌آپ‌هایی که بر فناوری در سلامت، توسعه شهری، توسعه روستایی، پایداری و آموزش با مزایای مقطعی گردشگری تمرکز دارند.
  •  تجربه گردشگری و سفر استارت‌آپ‌هایی با تمرکز بر صنایع غذایی و آشامیدنی، حمل‌ونقل و اقامت، سفر، و صنایع خرده‌فروشی
  • فناوری آینده : استارت‌آپ‌هایی که از فین‌تک، هوش مصنوعی، AR/VR، ارزهای دیجیتال، اینترنت اشیا، فناوری بلاک چین، دوقلوی دیجیتال و متاورس استفاده می‌کنند.
  • رویدادها و انجمن استارت‌آپ‌هایی که بر پلتفرم‌های اجتماعی و پیام‌رسانی، پلت‌فرم‌های ورزش الکترونیکی و بازی، برنامه‌های کاربردی مبتنی بر جامعه، پلت‌فرم‌های مرتبط با رویدادها و فناوری آموزشی متمرکز هستند.

برنامه ها در پایان ژوئیه 2023 بسته می شوند و برندگان در Tourism Tech Adventure (TTA) که در روز جهانی گردشگری (27 سپتامبر ریاض، عربستان سعودی) برگزار می شود، اعلام خواهند شد.

تیم تولید محتوا

ما بعنوان تیم تولید محتوا سایت دستیار هتل سعی می کنیم تا بهترین و بروزترین اطلاعات هتلداری را برای مخاطبان گرامی تولید کنیم . تنها دستیار هتل دیجیتال شما

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشخیص انسان از ربات *

دکمه بازگشت به بالا