راه اندازی هتل

تجهیز هتل ها

تجهیز رستوران و آشپزخانه ها

یکی از مراحل بسیار مهم در راه اندازی هتل ها ، تجهیز هتل ها با تفکیک قسمت های مختلف است .

در این مرحله دپارتمان های هتل تقسیم بندی شده و هر یک بصورت جداگانه تجزیه و تحلیل می گردد .

تجهیزات هتل ها از استاندارد های خاصی تبعیت می کنند که داشتن اطلاعات و دانش کافی در مرحله راه اندازی و عملیات هتل می تواند کاهش نیروی انسانی و به طبع آن کاهش هزینه هتل را همراه خود داشته باشد .

علاوه بر مورد فوق تجهیزات خریداری شده برای هتل ها و رستوران ها باید متناسب با ظرفیت هتل باشد و صرفا خرید همه تجهیزات در دسترس چندان مورد تایید نیست .

با توجه به قیمت بالای بعضی تجهیزات ممکن است نیاز چندانی به خریداری آنها نباشد .

 

تیم دستیار هتل برای ارائه پلن و راهکار تجهیز هتل ها ، اقامتگاه ها ، رستوران ها و آشپزخانه های صنعیت با حداقل تجهیزات مورد نیاز و همچنین خرید و ارائه تجهیزا مناسب می تواند در کنار سرمایه گزاران و مالکین هتل ها باشد .

برای تجهیز هتل باید تجربه عملیاتی کامل و کافی از هتل وجود داشته باشد . یعنی شخص تجهیز کننده یا مشاور تجهیز بعنوام معتمد مالک یا بهره بردار باید همیشه از حقوق مالکین دفاع کند .

عدم وجود تجربه مدیریت هتل ها و رستوران ها و عدم آگاهی به فرایند های عملیاتی می تواند به ایجاد اشتباهات بسیار فاحش در خرید تجهیزات مورد نیاز هتل ها بینجامد .

در ارزیابی مجموعه های مختلفی که توسط تیم دستیار هتل صورت گرفته است موارد بسیاری مشاهده شده که تیم تجهیز کننده بعلت نداشتن اشراف کامل به فرایند ها و عدم آگاهی به گردش کار هتل و رستوران ، اقدام به خرید تجهیزات اضافی کرده است که غیر از تحمیل هزینه گزاف، سود دیگری به مجموعه ها نرسانده است .

 

آگاهی از این مورد که تجهیز هتل صرفا ارائه قیمت کم نیست، می تواند مجموعه را در مقابل آسیب ها در هنگام عملیات و همچنین توانمند تر کردن مدیران برای اجرای بهینه عملیات هتل ، بیمه کند .

یکی از مهمترین مسائلی که مدیران اجرایی هتل ها با آن درگیر هستند ، عدم تجهیز مناسب و به طبع آن عدم توانایی مجموعه برای اجرای بهینه فرایند هاست .

بعنوان مثال عدم وجود تجهیزات مناسب برای حمل غذا ، کیفیت ارائه غذا را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد .

مثلا روم سرویس در صورت وجود باید تجهیز به وسایل مناسب باشد تا بتواند غذا را با کیفیت مناسب به میهمانان هتل برساند . این امر در ایجاد رضایتمندی تاثیر بسیار زیادی دارد .

 

تیم حرفه ای دستیار هتل می تواند بعنوان مشاور عملیاتی در هنگام اجرای فرایند های تجهیز و راه اندازی ، در کنار مالکین و سرمایه گذاران هتل ها قرار بگیرد .

ما می توانیم به شما تضمین دهیم که عملیات تجهیز مجموعه شما با کمترین هزینه و بیشتری بازدهی انجام خواهد شد .

با ما تماس بگیرید .

 

تیم تولید محتوا

ما بعنوان تیم تولید محتوا سایت دستیار هتل سعی می کنیم تا بهترین و بروزترین اطلاعات هتلداری را برای مخاطبان گرامی تولید کنیم . تنها دستیار هتل دیجیتال شما

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشخیص انسان از ربات *

دکمه بازگشت به بالا