بلاگ

7 راه برای بهینه سازی استراتژی های کانال توزیع هتل شما

قرار دادن مداوم موجودی اتاق های خود در سودآورترین کانال ها برای توزیع موفقیت آمیز ضروری است . با این حال توزیع همچنان یکی از پیچیده ترین وظایف پیش روی هتلداران است.

سودآوری هتل به طور مستقیم با استقرار استراتژی های توزیع موثر مرتبط است، استراتژی هایی که انعطاف پذیر و سازگار با زمان واقعی هستند.  در اینجا چند راه برای تیم توزیع هتل شما برای تقویت رویکرد خود آورده شده است.

 

هفت راه برای بهینه سازی استراتژی های کانال توزیع هتل

 

در زیر هفت راه برای تیم توزیع هتل خود برای تقویت رویکرد و بهینه سازی درآمد پیدا خواهید کرد.

 

1- غریزه را با هوش مصنوعی ترکیب کنید

یک سیستم توزیع سازگار نیازمند مدیریت نرخ و موجودی است که به داده های تقاضا بلادرنگ پاسخ دهد . با این حال، این ساده‌ترین کار در شرایط پویای بازار نیست – تورم، کمبود کارکنان، و تقاضای نامنظم حتی برای کارکشته‌ترین کهنه‌کارها  نیز ویرانکننده است .  ترکیب تخصص شما با هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی، غریزه را با توصیه های مبتنی بر داده تقویت می کند که موجودی را در کانال ایده آل قرار می دهد.

 

2- توزیع مهمان محور

به جای تمرکز بر کانال، بر توزیع مهمان محور تمرکز کنید که مهمان را در مرکز استراتژی شما قرار می دهد. برای انجام مؤثر این کار، شخصی‌سازی با داده‌های مربوطه و دقیق مهمان آغاز می‌شود.  از آنجا، پیشنهادها را می‌توان بر اساس اولویت‌ها و داده‌های تقاضای بلادرنگ برای بخش‌های خاصی هدف‌گذاری کرد.

3- اولویت بندی توزیع سودآور

سفر معمولی مهمان برای خرید پیچیده‌تر از همیشه است و در کانال‌ها، پلتفرم‌ها و دستگاه‌های متعدد گسترده می‌شود.

برندها باید بتوانند ارزیابی کنند که کدام کانال ها به طور مستقیم یا غیرمستقیم بر هر رزرو تأثیر گذاشته اند. با توجه به این تغییرات، تجزیه و تحلیل های خود را به روز کنید تا ابتدا سودآورترین کانال های توزیع را در اولویت قرار دهید.

 

4- آپسلینگ را بهینه کنید

استراتژی توزیع شما باید برای درآمدهای افزایش فروش نیز در نظر گرفته شود، زیرا استفاده از پیشنهادات افزایش فروش  می تواند سودآوری را به سطح بعدی برساند.  قرار دادن مؤثر پیشنهادات هدفمند در طول سفر مهمان، تأثیر مثبتی در بین مهمانان ایجاد می کند که می تواند اعتبار مثبت برند شما را بیشتر کند.

5- از تلفن غافل نشوید

نمایندگان رزرو شما می توانند استراتژی توزیع شما را ایجاد یا شکست دهند. به عنوان مثال، اگر یک مهمان در مورد اقامت احتمالی سؤالی داشته باشد، نمایندگان مرکز تماس می توانند رزرو مهمان را قطعی کنند . بنابراین، عملیات تلفن خود را برای استفاده از هر تماس ورودی بهینه کنید. هر کدام این پتانسیل را دارند که تبدیل را افزایش دهند و استراتژی توزیع کلی شما را سودآورتر کنند.

 

6- به دنبال نقاط روشن غیرمنتظره باشید

گزارش سرعت خود را به دقت زیر نظر داشته باشید تا هر چیزی را غیرعادی تشخیص دهید.  وقتی نوبت به توزیع می‌رسد، هرگز لحظه‌ای کسل‌کننده وجود ندارد – باید به دقت نگاه کنید تا فرصت‌های بالقوه جدید توزیع را شناسایی کنید.  اینها ممکن است به شکل تقاضای غیرمنتظره از جغرافیا، بخش یا جمعیت خاص باشد. یا شاید افزایش غیرمعمولی در رزرو برای یک تاریخ خاص وجود داشته باشد – برای بینش‌های عملی بیشتر جستجو کنید.

7- مهمانان و مسافران را درگیر کنید

مهمانان گذشته و مسافران آینده را درگیر کنید تا اعتبار هتل خود را حفظ کنید و در ذهن ها بمانید. ابتدا، از مهمانان گذشته نظر بخواهید تا از اعتبار هتل خود استفاده کنید.  با برانگیختن نظرات مثبت، تبدیل‌های قابل‌توجهی را در همه کانال‌ها مشاهده خواهید کرد که به طور کلی استراتژی توزیع سودآورتری را ایجاد می‌کند.  و در رسانه های اجتماعی فعال باشید تا مسافران در مرحله تحقیق بیشتر هتل شما را ببینند و در باره آن اطلاعات کسب کنند ، این یک راه جذب اعتماد است .

 

تیم دستیار هتل برای تهیه و تدوین استراتژی فروش هتل، همراه شما است .

برای ارزیابی رایگان هتل خود با ما تماس بگیرید.

 

تیم تولید محتوا

ما بعنوان تیم تولید محتوا سایت دستیار هتل سعی می کنیم تا بهترین و بروزترین اطلاعات هتلداری را برای مخاطبان گرامی تولید کنیم . تنها دستیار هتل دیجیتال شما

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشخیص انسان از ربات *

دکمه بازگشت به بالا